11. november
aprillist-novembrini
E-Piim Spordihall
Ujula
Ujumisoskus
Staadionid
Muud rajatised
Bootstrap Slider
  • Kalender



  • Ajavahemik: - kuni -
    Kuupäev Nimetus Viited
    P 01.10.17 Paide-Türi rahvajooks
    10:00
    P 01.10.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Kohtla-Järve JK Järve
    13:00 Paide linnastaadion
    N 05.10.17 Järvamaa koolide 6.-9.kl jalgpalli KV P (EKSL alagrupp)
    10:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 07.10.17 Võrkpalli Credit24 Meistriliiga: Järvamaa VK - Rakvere VK
    15:00 E-Piim Spordihall
    P 08.10.17 Jalgpalli III.E liiga: JK Väätsa Vald - Paide LM III
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 08.10.17 Võrkpalli Credit24 Meistriliiga: Järvamaa VK - Bigbank Tartu
    17:00 E-Piim Spordihall
    T 10.10.17 Jalgpalli U17 Esiliiga: Paide LM(01) - Jõgeva SK Noorus-96(01)
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    N 12.10.17 EKSL jalgpalli Rahvaliiga finaal
    10:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 14.10.17 Eesti seeniorite KV võrkpallis
    10:30 E-Piim Spordihall
    L 14.10.17 Liikumispäev ujulas
    12:00 Paide linna ujula
    L 14.10.17 Jalgpalli U13 B alagrupp: Paide LM(05) - Maardu LM(05)
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 14.10.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia
    16:00 Paide linnastaadion
    P 15.10.17 Jalgpalli III liiga poolfinaal: PLM III - Põhja-Tallinna JK Volta
    13:00 Paide linnastaadion
    P 15.10.17 Võrkpalli KV: Järvamaa VK - BigBank Tartu
    15:00 E-Piim Spordihall
    N 19.10.17 Korvpalli 1. liiga: Paide Viking Window - Tartu Kalev Estiko
    20:15 E-Piim Spordihall
    R 20.10.17 PÜG vilistlaste spordivõistlused
    17:00 E-Piim Spordihall
    L 21.10.17 Jalgpalli III liiga finaal: Paide LM III - Pärnu JK Poseidon
    14:00 Paide linnastaadion
    P 22.10.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Keila JK
    13:00 Paide linnastaadion
    L 28.10.17 Korvpalli EMV P Mini-klass
    11:00 E-Piim Spordihall
    L 28.10.17 Järvamaa lahtised ujumise seeriavõistlused
    12:00 Paide linna ujula
    P 29.10.17 Korvpalli EMV P Mini-klass
    11:00 E-Piim Spordihall
    T 31.10.17 3x3 korvpallifestival
    10:00 E-Piim Spordihall
    R 03.11.17 Korvpalli 1. liiga: Paide Viking Window - Kohila SK
    20:15 E-Piim Spordihall
    L 04.11.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus
    13:00 Paide linnastaadion
    L 04.11.17 Võrkpalli Credit24 Meistriliiga: Järvamaa VK - Elga-Master Idea, Šiauliai
    15:00 E-Piim Spordihall
    P 05.11.17 Võrkpalli Credit24 Meistriliiga: Järvamaa VK - Raseiniai "Norvelita"
    15:00 E-Piim Spordihall
    T 07.11.17 Järvamaa koolide 4.-5. kl rahvastepalli KV P,T (EKSL alagrupp)
    10:00 E-Piim Spordihall
    R 10.11.17 Paide Gümnaasiumi isadepäev
    18:00 E-Piim Spordihall
    L 11.11.17 Liikumispäev E-Piim Spordihallis
    12:00 E-Piim Spordihall
    L 11.11.17 Võrkpalli Credit24 Meistriliiga: Järvamaa VK - TTÜ
    15:00 E-Piim Spordihall
    R 17.11.17 Korvpalli 1. liiga: Paide Viking Window - Viimsi
    20:15 E-Piim Spordihall
    L 18.11.17 Võrkpalli Credit24 Meistriliiga: Järvamaa VK - DU
    15:00 E-Piim Spordihall
    P 19.11.17 Võrkpalli Credit24 Meistriliiga: Järvamaa VK - SK Jēkabpils  Lūši
    15:00 E-Piim Spordihall
    R 24.11.17 Korvpalli 1. liiga: Paide Viking Window - EMÜ SK
    20:15 E-Piim Spordihall
    L 25.11.17 Paide Võrkpalliklubi Sügisturniir
    10:00 E-Piim Spordihall
    R 01.12.17 Võrkpalli Credit24 Meistriliiga: Järvamaa VK - OC Limbaži/MSG
    19:00 E-Piim Spordihall
    L 02.12.17 Nostalgiaturniir võrkpallis
    10:00 E-Piim Spordihall
    T 05.12.17 Järvamaa koolide 6.-9.kl võrkpalli KV kooliliiga P,T (EKSL alagrupp)
    10:00 E-Piim Spordihall
    K 06.12.17 3x3 korvpallifestival
    10:00 E-Piim Spordihall
    R 08.12.17 Võrkpalli Credit24 Meistriliiga: Järvamaa VK - Selver Tallinn
    19:00 E-Piim Spordihall
    L 09.12.17 KK 7 jõulutreening
    12:00 E-Piim Spordihall
    L 09.12.17 Korvpalli 1. liiga: Paide Viking Window - Hundid
    20:15 E-Piim Spordihall
    R 15.12.17 Järvamaa koolide 10.-12.kl võrkpalli KV (4P+2T)
    10:00 E-Piim Spordihall