27. aprill
aprillist-novembrini
E-Piim Spordihall
Ujula
Ujumisoskus
Staadionid
Muud rajatised
Bootstrap Slider
  • Kalender



  • Ajavahemik: - kuni -
    Kuupäev Nimetus Viited
    L 01.04.17 Talgud Pärnu jõe ääres
    09:00 Kogunemiskoht
    L 01.04.17 Noorteühendus KOMA jalgpalliturniir
    10:00 E-Piim Spordihall
    L 01.04.17 Jalgpalli III.E liiga: JK Väätsa Vald - Tartu FC Helios
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 01.04.17 Korvpalli 1. liiga: Paide Viking Window - G4S Noorteliiga II
    18:30 E-Piim Spordihall
    P 02.04.17 Jalgpalli II W/S liiga: SK Imavere - Türi Ganvix JK
    12:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 02.04.17 Treeningmäng jalgpallis: Paide LM U17 - Paide LM U15
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    K 05.04.17 Võrkpalli EMV: Järvamaa Võrkpalliklubi - TTÜ
    20:00 E-Piim Spordihall
    R 07.04.17 Koogikorv
    12:00 E-Piim Spordihall
    R 07.04.17 Jalgpalli U15 Esiliiga: Paide LM(03) - Harju JK(03)
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 08.04.17 Paide Linnameeskonna perepäev
    10:00 E-Piim Spordihall
    L 08.04.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 08.04.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - Tallinna JK Augur
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 09.04.17 Tuletõrjespordi treeninglaager
    10:00 E-Piim Spordihall
    P 09.04.17 Jalgpalli II W/S liiga: Türi Ganvix JK - Tõrva JK
    12:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 09.04.17 Jalgpalli III.E: JK Väätsa Vald - FC Järva-Jaani
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 09.04.17 Treeningmäng jalgpallis: Paide LM U13 - Paide LM Türi U14
    16:00 Paide linna kunstmurustaadion
    E 10.04.17 Korvpalli 1. liiga: Paide Viking Window - G4S Noorteliiga II
    20:00 E-Piim Spordihall
    R 14.04.17 UJULA avatud 11.00 - 22.00
    11:00 Paide linna ujula
    R 14.04.17 E-Piim Spordihall avatud 11.00 - 21.00
    11:00 E-Piim Spordihall
    R 14.04.17 Järvamaa MV korvpallis: Koigi - Aravete
    14:00 E-Piim Spordihall
    R 14.04.17 Järvamaa MV korvpallis: Paide Viking Window - Ambla
    16:00 E-Piim Spordihall
    R 14.04.17 Jalgpalli U15 Esiliiga: Paide LM(03) - JK Tabasalu(03)
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 15.04.17 Eesti MV batuudihüpetes
    10:00 E-Piim Spordihall
    L 15.04.17 Jalgpalli U13 IV alagrupp: Paide LM(05) - Viljandi JK Tulevik I(05)
    10:30 Paide linna kunstmurustaadion
    L 15.04.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Kohtla-Järve JK Järve
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 16.04.17 Eesti MV batuudihüpetes
    10:00 E-Piim Spordihall
    P 16.04.17 Jalgpalli III.E: JK Väätsa Vald - Kuusalu JK Rada
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 21.04.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 22.04.17 Jalgpalli U17 Esiliiga: Paide LM(01) - Tartu FC Santos(01)
    11:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 22.04.17 Paide Torn
    11:15 E-Piim Spordihall
    Info
    L 22.04.17 Järvamaa lahtised ujumise seeriavõistlused
    12:00 Paide linna ujula
    Juhend
    L 22.04.17 Jalgpalli U14 II.S: Paide LM Türi(04) - FC Elva (04)
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 22.04.17 Treeningmäng jalgpallis: Paide LM (06)
    16:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 23.04.17 Jalgpalli N II liiga: Paide Linnanaiskond Tapa(N) - FCI Tallinn(N)
    12:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 23.04.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - Lasnamäe FC Ajax II
    15:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 23.04.17 Jalgpalli III.E liiga: JK Väätsa Vald - Raasiku FC Joker II
    17:30 Paide linna kunstmurustaadion
    T 25.04.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    K 26.04.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Nõmme Kalju FC U21
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    K 26.04.17 Väikesed karikavõistlused jalgpallis: FC Järva-Jaani - FC Zenit Tallinn
    20:30 Paide linna kunstmurustaadion
    N 27.04.17 Liikumispäev orienteerudes
    16:30 E-Piim Spordihall
    R 28.04.17 Jalgpalli U15 Esiliiga: Paide LM(03) - Pärnu JK Vaprus(03)
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 29.04.17 Korvpalliturniir
    11:30 E-Piim Spordihall
    L 29.04.17 Jalgpalli U12 IV alagrupp: Paide LM(06) - Viimsi MRJK(06)
    15:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 30.04.17 Väikeste Klubide Karikavõistlused korvpallis, P 2007 B-Finaalturniir
    10:00 E-Piim Spordihall
    P 30.04.17 Paide - Türi Kevadtriatlon
    11:00 Paide linna ujula
    P 30.04.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Vändra JK Vaprus
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    E 01.05.17 E-Piim Spordihall avatud 11.00 - 21.00
    11:00 E-Piim Spordihall
    E 01.05.17 UJULA avatud 11.00 - 22.00
    11:00 Paide linna ujula
    E 01.05.17 Jalgpalli II W/S liiga: Türi Ganvix JK - Viljandi Tulevik U21
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    N 04.05.17 Jalgpalli III.E liiga: JK Väätsa Vald - FCI Tallinn III
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 05.05.17 Järvamaa koolide 1.-3. kl jalgpalli KV
    10:00 Paide Gümnaasiumi staadion
    L 06.05.17 Jalgpalli U17 Esiliiga: Paide LM(01) - Tallinna FC Levadia(01)
    11:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 06.05.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - FCI Tallinn
    13:00 Paide linnastaadion
    L 06.05.17 Jalgpalli U12 IV alagrupp: FC Paide(06) - Tallinna FC Flora Rohelised(06)
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 06.05.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - JK Loo
    15:00 Paide linna kunstmurustaadion
    N 11.05.17 Heategevuslik teatejooks 5.-9.kl
    12:00 Paide Gümnaasiumi staadion
    L 13.05.17 G4S Noorteliiga U14 finaal korvpallis
    12:00 E-Piim Spordihall
    P 14.05.17 Jalgpalli U13 IV alagrupp: Paide LM(05) - Viljandi JK Tulevik II(05)
    10:30 Paide linna kunstmurustaadion
    P 14.05.17 G4S Noorteliiga U14 finaal korvpallis
    12:00 E-Piim Spordihall
    P 14.05.17 Jalgpalli N II liiga: Paide Linnanaiskond Tapa(N) - JK Narva Trans(N)
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    N 18.05.17 Liikumispäev discgolfipargis
    17:30 Ülejõe discgolfipark
    R 19.05.17 Jalgpalli U15 Esiliiga: Paide LM(03) - Viimsi MRJK I(03)
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 20.05.17 Järvamaa ujumise meistrivõistlused
    12:00 Paide linna ujula
    L 20.05.17 Jalgpalli III.E liiga: JK Väätsa Vald - Koeru JK
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 20.05.17 Jalgpalli U12 IV alagrupp: Paide LM(06) - Saku Sporting(06)
    16:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 21.05.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Raasiku FC Joker
    16:00 Paide linnastaadion
    T 23.05.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora
    18:00 Paide linnastaadion
    R 26.05.17 Jalgpalli U15 Esiliiga: Paide LM(03) - FC Nõmme United(03)
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 27.05.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - Tartu FC Helios
    12:00 Paide linnastaadion
    P 28.05.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Keila JK
    13:00 Paide linnastaadion
    P 28.05.17 Ujula hooaja lõpp
    22:00 Paide linna ujula
    T 30.05.17 Jalgpalli U17 Esiliiga: Paide LM(01) - Nõmme Kalju FC(01)
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 02.06.17 Jalgpalli U15 Esiliiga: Paide LM(03) - Tartu FC Santos(03)
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 03.06.17 Paide lahtised MV iluvõimlemises
    10:00 E-Piim Spordihall
    L 03.06.17 Liikumispäev matkarajal
    12:00 Paide linna matkarada
    L 03.06.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC
    13:00 Paide linnastaadion
    L 03.06.17 Jalgpalli III.E liiga: JK Väätsa Vald - Ambla Vallameeskond
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 03.06.17 Jalgpalli U12 IV alagrupp: FC Paide(06) - Viimsi MRJK(06)
    16:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 04.06.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - JK Sillamäe Kalev U21
    16:00 Paide linnastaadion
    L 10.06.17 Jalgpalli U17 Esiliiga: Paide LM(01) - Tallinna FC Flora(01)
    11:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 16.06.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia
    19:30 Paide linnastaadion
    L 17.06.17 Jalgpalli U17 Esiliiga: Paide LM(01) - FC Nõmme United(01)
    11:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 17.06.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - JK Väätsa Vald
    15:00 Paide linnastaadion
    L 17.06.17 Jalgpalli U12 IV alagrupp: Paide LM(06) - Tallinna FC Flora Rohevalged(06)
    15:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 30.06.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik
    19:30 Paide linnastaadion
    L 01.07.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Viimsi JK
    16:00 Paide linnastaadion
    K 12.07.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Tartu Tammeka U21
    19:00 Paide linnastaadion
    K 19.07.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Nõmme Kalju FC U21
    19:00 Paide linnastaadion
    L 22.07.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev
    19:00 Paide linnastaadion
    L 29.07.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC
    19:00 Paide linnastaadion
    E 31.07.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - Raasiku FC Joker II
    19:00 Paide linnastaadion
    L 05.08.17 Jalgpalli U12 IV alagrupp: FC Paide(06) - Paide LM(06)
    15:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 06.08.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Viimsi JK
    19:00 Paide linnastaadion
    R 11.08.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Narva Trans
    19:00 Paide linnastaadion
    L 12.08.17 Jalgpalli U12 IV alagrupp: FC Paide(06) - Saku Sporting(06)
    15:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 13.08.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - FCI Tallinn III
    17:00 Paide linnastaadion
    L 19.08.17 Jalgpalli U12 IV alagrupp: Paide LM(06) - Kohtla-Järve SK Zenit(06)
    15:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 20.08.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Vändra JK Vaprus
    19:00 Paide linnastaadion
    E 21.08.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - FCI Tallinn
    18:30 Paide linnastaadion
    R 25.08.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka
    18:30 Paide linnastaadion
    L 26.08.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - Koeru JK
    12:00 Paide linnastaadion
    L 26.08.17 Liikumispäev sportmängudega
    12:00 Paide Gümnaasiumi staadion
    L 26.08.17 Jalgpalli U12 IV alagrupp: FC Paide(06) - Tallinna FC Flora Rohevalged(06)
    15:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 27.08.17 Jalgpalli III.E liiga: JK Väätsa Vald - Tallinna JK Augur
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 01.09.17 Jalgpalli U15 Esiliiga: Paide LM(03) - Viljandi JK Tulevik(03)
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 02.09.17 Jalgpalli U17 Esiliiga: Paide LM(01) - Tallinna JK Legion(01)
    11:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 08.09.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - Ambla Vallameeskond
    17:30 Paide linnastaadion
    L 09.09.17 Jalgpalli III.E liiga: JK Väätsa Vald - Lasnamäe FC Ajax II
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 09.09.17 Jalgpalli U12 IV alagrupp: Paide LM(06) - Tallinna FC Flora Rohelised(06)
    16:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 10.09.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - JK Tallinna Kalev U21
    13:00 Paide linnastaadion
    K 13.09.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - Kuusalu JK Rada
    17:45 Paide linnastaadion
    N 14.09.17 Liikumispäev ratastel
    17:30 Paide linna matkarada
    N 14.09.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - JK Sillamäe Kalev U21
    17:45 Paide linnastaadion
    R 15.09.17 Jalgpalli U15 Esiliiga: Paide LM(03) - Tallinna JK Legion(03)
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 16.09.17 Järva 9. Suvemängud
    11:00 Paide Gümnaasiumi staadion
    L 16.09.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora
    13:00 Paide linnastaadion
    L 16.09.17 Jalgpalli U12 IV alagrupp: FC Paide(06) - Kohtla-Järve SK Zenit(06)
    15:00 Paide linna kunstmurustaadion
    T 19.09.17 Järvamaa koolide 10.-12.kl jalgpalli KV P (EKSL alagrupp)
    10:00 Paide linna kunstmurustaadion
    N 21.09.17 Järvamaa koolide 6.-9.kl jalgpalli KV P (EKSL alagrupp)
    10:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 22.09.17 Jalgpalli U15 Esiliiga: Paide LM(03) - Nõmme Kalju FC(03)
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 23.09.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik
    13:00 Paide linnastaadion
    L 23.09.17 Jalgpalli III.E liiga: JK Väätsa Vald - JK Loo
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 23.09.17 Jalgpalli U12 IV alagrupp: Paide LM(06) - FC Paide Sport(06)
    16:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 24.09.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Raasiku FC Joker
    13:00 Paide linnastaadion
    T 26.09.17 Jalgpalli U17 Esiliiga: Paide LM(01) - FCI Tallinn(01)
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 30.09.17 Jalgpalli U17 Esiliiga: Paide LM(01) - Tartu JK Tammeka(01)
    11:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 30.09.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - FC Järva-Jaani
    15:00 Paide linnastaadion
    P 01.10.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Kohtla-Järve JK Järve
    13:00 Paide linnastaadion
    P 08.10.17 Jalgpalli III.E liiga: JK Väätsa Vald - Paide LM III
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    T 10.10.17 Jalgpalli U17 Esiliiga: Paide LM(01) - Jõgeva SK Noorus-96(01)
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 14.10.17 Eesti seeniorite KV võrkpallis
    10:30 E-Piim Spordihall
    L 14.10.17 Liikumispäev ujulas
    12:00 Paide linna ujula
    L 14.10.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia
    16:00 Paide linnastaadion
    P 22.10.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Keila JK
    13:00 Paide linnastaadion
    L 04.11.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus
    13:00 Paide linnastaadion
    T 07.11.17 Järvamaa koolide 4.-5. kl rahvastepalli KV P,T (EKSL alagrupp)
    10:00 E-Piim Spordihall
    L 11.11.17 Liikumispäev E-Piim Spordihallis
    12:00 E-Piim Spordihall
    T 05.12.17 Järvamaa koolide 6.-9.kl võrkpalli KV kooliliiga P,T (EKSL alagrupp)
    10:00 E-Piim Spordihall